Hírek

Elérhetőségek

Helyi Választási Iroda vezetőjének tájékoztatója Kistarcsa Városban induló jelöltekről

Tisztelt Választópolgárok!

 

Ezúton tájékoztatom Önöket a Kistarcsa városban induló polgármester- és képviselő-jelöltekről, valamint a települési nemzetiségi képviselő-jelöltekről, a szavazólapon szereplő – a Helyi Választási Bizottság által kisorsolt – sorrendben.

 

 

Polgármester-jelöltek:

Dőringer Károly                     Jobbik Magyarországért Mozgalom

dr. Sipos Bernadette               független

Juhász István                          FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

 

 

Képviselő-jelöltek:

 

  1. számú egyéni választókerület:

Dőringer Károly                     Jobbik Magyarországért Mozgalom

Hőnis István                           Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

Ondrisek László                     független

dr. Sipos Bernadette              független

Zsiák Péter Pál                       FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

 

2. számú egyéni választókerület:

Lengyel József                       Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

Uvacsek Csaba                       független

Csaja János                             FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

Tóth Sándor                           Jobbik Magyarországért Mozgalom

 

3. számú egyéni választókerület:

Zsiák Balázs                           FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

Dőringerné Kovács Melinda  Jobbik Magyarországért Mozgalom

Juhász József                          Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

 

4. számú egyéni választókerület:

Pataki András                         Jobbik Magyarországért Mozgalom

Solymosi Sándor                    FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

Kiss József                             Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

 

5. számú egyéni választókerület:

Véber Krisztina                      Jobbik Magyarországért Mozgalom

Penz András Ferenc               Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

Szemán Gergely                     FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

 

6. számú egyéni választókerület:

Bergán János                          FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

Czövek László                        Jobbik Magyarországért Mozgalom

Rónaszékiné Győrfi Katalin  Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

 

7. számú egyéni választókerület:

Juhászné Csorba Ilona           független

Juhász Józsefné                      Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

Méhes Gábor                          Jobbik Magyarországért Mozgalom

Csampa Zsolt                         FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

8. számú egyéni választókerület:

Németh Istvánné                    Demokratikus Koalíció – Magyar Szocialista Párt

Bánhidi Ildikó                        Jobbik Magyarországért Mozgalom

Juhász István                          FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség – Kereszténydemokrata

                                               Néppárt

 

roma települési nemzetiségi képviselő-jelöltek:

Németh János                         PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete

Pataki József Tamás               „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári

                                               Szövetség

Oláh Éva                                „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári

                                               Szövetség

Csóka Jenő                             PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete

Bangó Józsefné                      „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári

                                               Szövetség

Horváth Béla Mihályné          „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári

                                               Szövetség

Pusoma Zsanett                      PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete

 

szlovák települési nemzetiségi képviselő-jelöltek:

Csaja Mihályné                                Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

Navratil Krisztina                            Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

Bontó Istvánné                                Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

Antal Péter                                       Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

 

Jeney Ferencné                                Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

Szabóné Tóth Katalin Zsuzsánna    Magyarországi Szlovákok Szövetsége – Csabai Szlovákok

                                                         Szervezete – IDENTITA Szlovák Egyesület – Dolina

                                                         Pestvidéki Szlovákok Regionális Egyesülete

 

 

 

                                                                                                   Czukkerné dr. Pintér Erzsébet

                                                                                                                  HVI vezető